Instalacje elektryczne


Firma Elnis zajmuje się wykonawstwem i konserwacją instalacji elektrycznych oraz instalacji słaboprądowych.

learn more

Rozdzielnie elektr.


Rozdzielnia elektryczna to element niemal każdego współczesnego budynku przemysłowego, biurowca a także budynku mieszkalnego.

learn more

Bramy i napędy


Oferujemy zestawy automatyki do bram garażowych oraz wjazdowych. W sprzedaży posiadamy napędy wiodących firm: NICE, CAME, BFT.

learn more

Instalacje RTV SAT


Zajmujemy się projektowaniem i montażem kompletnych systemów do zbiorowego odbioru programów radiowych i programów cyfrowej naziemnej telewizji (DVBT).

learn more

Systemy monitoringu


W naszej ofercie znajdują się systemy rejestrujące w systemie kolorowym lub czarno-białym ze średnią lub wysoką rozdzielczością.

learn more

Instalacje
ogrzewania elektr.


Projektowanie, montaż i sprzedaż kompletnych systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego oraz systemów ochrony przed śniegiem i lodem.

learn more

Odkurzacze centralne


Dokładne i higieniczne sprzątanie stanowi przyjemność ulgę w szczególności dla osób cierpiących na schorzenia dróg oddechowych i alergie!

learn more

Sklep internetowy


Robiąc u nas zakupy mają Państwo 100% pewność nabycia produktów sprawdzonych i najlepszych w swojej kategorii.

learn more

Systemy monitoringu

podkreślenie

W naszej ofercie znajdują się systemy rejestrujące w systemie kolorowym lub czarno-białym ze średnią lub wysoką rozdzielczością. Prezentacja obrazu może odbywać się w sposób lokalny lub oddalony przy wykorzystaniu połączeń sieciowych LAN. Oferta nasza skierowana jest do osób prywatnych, jaki instytucjonalnych. Zakłada określenie wymagań dotyczących systemu i doradztwa w zakresie doboru parametrów poszczególnych elementów. Oferujemy wykonanie projektu oraz realizację instalacji systemu.
Wszystkie instalowane przez nas systemy objęte są pełną gwarancją na podzespoły oraz elementy instalacyjne.