ochrona przeciwoblodzeniowa

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

szeroki zakres produktów i usług

najwyższa jakość


Fotowoltaika

Samodzielne produkowanie prądu jest niezwykle proste i nie musi być uzależnione od zewnętrznego dostawcy. Instalacja fotowoltaiczna składa się z paneli i inwertera oraz dodatkowych komponentów montażowych. Taki system montuje się zazwyczaj na dachu lub na gruncie w miejscu, gdzie występuje największe nasłonecznienie w ciągu dnia. Fotowoltaika polega na czerpaniu energii z promieni słonecznych i za pomocą inwertera przetwarzaniu ich w prąd zmienny,który jest dostarczany do sieci domowej.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet, wśród których można wymienić:

  • oszczędność pieniędzy,
  • ochronę środowiska,
  • niezależność od cen dostawcy energii.Instalacje fotowoltaiczne podnoszą także wartość nieruchomości oraz wpływają na estetykę budynku. Ponadto korzystając z odnawialnych źródeł energii, chronisz środowisko i nie musisz martwić się rosnącymi cenami energii.

Firma Elnis zajmuje się projektowaniem i instalacją systemów fotowoltaicznych w oparciu o podzespoły najlepszych renomowanych producentów, gwarantując niezawodne, bezusterkowe działanie instalacji przez wiele lat.

Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w wyborze optymalnych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Zoptymalizujemy zyski, zapewnimy bezpieczne użytkowanie oraz opiekę serwisową nad wykonaną instalacją.
Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 511 945 657

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży elektroinstalacyjnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów i usług montażu fotowoltaiki dla domów i firm, automatyki do bram oraz rozdzielni elektrycznych.

Zajmujemy się także projektowaniem, montażem i sprzedażą kompletnych systemów ogrzewania elektrycznego i ochrony przeciwoblodzeniowej.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.