ochrona przeciwoblodzeniowa

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

szeroki zakres produktów i usług

najwyższa jakość


Rozdzielnie elektryczne

Zajmujemy sie kompleksową prefabrykacja rozdzielni elektrycznych, od małych prądów do 4000A, od małych rozdzielni sterowniczych, poprzez mieszkaniowe i biurowe, po główne zasilające duże obiekty przemysłowe.

Rozdzielnia elektryczna to element niemal każdego współczesnego budynku przemysłowego, biurowca a także budynku mieszkalnego. Dobrze zaprojektowana rozdzielnia elektryczna to podstawa bezpieczeństwa ludzi i urządzeń, dlatego do jej wykonania należy użyć jak najlepszych materiałów i sprawdzonych technologicznie elementów.

Nasze rozdzielnie budujemy wyłącznie w oparciu o elementy najlepszych światowych marek (Schrack, Legrand, Hager).


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 511 945 657

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży elektroinstalacyjnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów i usług montażu fotowoltaiki dla domów i firm, automatyki do bram oraz rozdzielni elektrycznych.

Zajmujemy się także projektowaniem, montażem i sprzedażą kompletnych systemów ogrzewania elektrycznego i ochrony przeciwoblodzeniowej.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.