ochrona przeciwoblodzeniowa

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

szeroki zakres produktów i usług

najwyższa jakość


O firmie

Jakość wykonanych przez nas usług daje poczucie bezpieczeństwa i pewności. Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem ludzi. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania prac zawartych w naszej ofercie.

Na wszystkie wykonane usługi wystawiamy gwarancje. Wszystkie urządzenia montowane przez naszą firmę posiadają homologacje, atesty oraz certyfikaty, które umożliwiają ich montowanie zgodnie z przyjętymi normami w Polsce.

Na oferowane przez naszą firmę usługi udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. W przypadku awarii, bądź niewłaściwej pracy staramy się jak najszybciej dotrzeć do klienta i rozwiązać problem.

Zajmujemy się również naprawą instalacji oraz systemów automatyki. Jeśli posiadacie Państwo niesprawną lub przestarzałą instalację, zwróćcie się z tym do nas. Naprawimy, bądź zaproponujemy modernizację.


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 511 945 657

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży elektroinstalacyjnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów i usług montażu fotowoltaiki dla domów i firm, automatyki do bram oraz rozdzielni elektrycznych.

Zajmujemy się także projektowaniem, montażem i sprzedażą kompletnych systemów ogrzewania elektrycznego i ochrony przeciwoblodzeniowej.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.