ochrona przeciwoblodzeniowa

wieloletnie doświadczenie

nowoczesne rozwiązania

szeroki zakres produktów i usług

najwyższa jakość


Mroźnie i chłodnie

Ogrzewanie konstrukcji podłogi w chłodni jest niezbędne w celu zabezpieczenia budynku przed zniszczeniami spowodowanymi przez warunki w nim panujące.

Ogrzewanie ma za zadanie utrzymanie dodatniej temperatury między warstwą izolacji cieplnej podłogi mroźni a gruntem. Zapobiega zamarzaniu wody zawartej w warstwie podłoża .

W celu zabezpieczenia konstrukcji chłodni, elektryczne kable grzejne należy instalować na podłodze pod izolacją fundamentu budynku bądź w ościeżnicy drzwiowej.

Podobny problem występuje pod sztucznymi lodowiskami, pod ich podłożem również wykonuje się ogrzewanie elektryczne.

Ze względów bezpieczeństwa zaleca się stosowanie dwóch niezależnych układów grzejnych sterowanych niezależnymi termostatami. W chłodniach wielko powierzchniowych stosuje się kilka stref grzejnych wyposażonych w niezależne obwody grzejne i termostaty.
Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 511 945 657

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży elektroinstalacyjnej, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów i usług montażu fotowoltaiki dla domów i firm, automatyki do bram oraz rozdzielni elektrycznych.

Zajmujemy się także projektowaniem, montażem i sprzedażą kompletnych systemów ogrzewania elektrycznego i ochrony przeciwoblodzeniowej.

Zapraszamy do kontaktu, nasi pracownicy zawsze chętnie i profesjonalnie pomogą Państwu w doborze rozwiązań najlepiej dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań.